Atrakcyjne mieszkanie ul. Kosynierów - 41 m2

Mieszkanie na sprzedaż
350 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 41 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Rzeszów Śródmieście , Kosynierów
  • Piętro: 0 na 4
  • Numer oferty : 753597
  • Cena za m2 : 8536.59 PLN

Oferujemy Państwu na sprzedaż ciepłe, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41 m2, usytuowane na parterze w  niskim bloku mieszkalnym, zlokalizowanym przy ul. Kosynierów centrum Rzeszowa.

Układ pomieszczeń:
- dwa niezależne pokoje,
- oddzielna kuchnia,
- łazienka,
- przedpokój.

Koszty związane z utrzymaniem mieszkania:
Czynsz ok. 350 zł (ogrzewanie, ciepła i zimna woda z sieci miejskiej, kanalizacja gminna, fundusz remontowy, wywóz śmieci, zarządzanie budynkiem) dodatkowo płatny prąd oraz gaz tylko do kuchenki.

Największym atutem nieruchomości jest jego położenie w samym centrum, w pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, galeria handlowa, bliskość przystanków autobusowych zapewnia sprawny dojazd do każdej części miasta.

Cena sprzedaży: 350 000 zł

Kupując z nami otrzymasz:
- wsparcie i pełną opiekę wykwalifikowanego agenta od początku, aż do końca transakcji
- konsultację w zakresie urządzenia wnętrz
- pełną i darmową konsultację z naszymi doradcami kredytowymi
- pełne bezpieczeństwo i satysfakcję dzięki profesjonalnej obsłudze naszego zespołu

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Nieruchomości 2.0 lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.