Okazja dwie kawalerki lub jedno duże mieszkanie

Mieszkanie na sprzedaż
350 000 PLN , Pow. 60,37 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
60,37 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Rzeszów , Lwowska
Rok budowy:
2013
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
323484
Cena za m2:
5 798 PLN
Witam 

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą kupna mieszkania dwupoziomowego z możliwością podzielenia go na dwie kawalerki z osobnymi wejściami, mieszkanie po podłodze ma powierzchnie o wymiarze 60,37m2 składa się z trzech pokoi dwóch łazienek oraz holu z dużą szafą w zabudowie na wymiar.
Mieszkanie jest zlokalizowane na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie, stąd szybko dojedziesz do centrum miasta jak i do strefy ekonomicznej Rzeszów-Jasionka korzystając z drogi ekspresowej.
Dodatkowym atutem jest dostęp do pełnej infrastruktury znajdującej się na osiedlu Wilkowyja jak i bliska lokalizacja Centrum Handlowego Auchan.
Dodatkowo opcja zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 30000,00zł 

Cena mieszkania 350000,00PLN

Jeśli zainteresowała cię ta oferta to zapraszam na spotkanie i prezentacje tej nieruchomości 
tel. +48 736 904 077

Kupując z nami otrzymasz:
- wsparcie i pełną opiekę wykwalifikowanego agenta od początku, aż do końca transakcji
- konsultację w zakresie urządzenia wnętrz
- pełną i darmową konsultację z naszymi doradcami kredytowymi
- pełne bezpieczeństwo i satysfakcję dzięki profesjonalnej obsłudze naszego zespołu

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Nieruchomości 2.0 lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.
Nieprawidłowy adres E-mail