Luksusowy apartament - ST 55 - 45 m2

Mieszkanie na wynajem
2 200 PLN , Pow. 45 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
45 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Rzeszów Słocina , Armii Krajowej
Rok budowy:
2020
Piętro:
6 na 17
Numer oferty:
668335
Cena za m2:
49 PLN
Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkanie znajdujące się w kompleksie mieszkaniowym "ST 55" przy ul. Armii Krajowej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 45 m2 usytuowana jest na szóstym piętrze w apartamentowcu z windą.

Mieszkanie składa się z:
- salonu połączonego z aneksem kuchennym,
- dwóch pokoi,
- łazienki wraz z wc,
- przedpokój.

Apartament został wykończony z dbałością o każdy detal przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Funkcjonalny i elegancki projekt architektoniczny został stworzony z myślą o osobach, które cenią sobie uroki nowoczesnego wnętrza.

Inwestycja została zlokalizowana przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Paderewskiego, dzięki czemu zapewniony jest sprawny dojazd do centrum miasta oraz do węzła autostrady A4. Budynek zapewnia bezpośredni wjazd na aleję Armii Krajowej, dzięki czemu mieszkańcy nie doświadczą problemu korków na ulicach dojazdowych.

Cena wynajmu: 2200 zł + czynsz ok. 350 zł, prąd
Kupując z nami otrzymasz:
- wsparcie i pełną opiekę wykwalifikowanego agenta od początku, aż do końca transakcji
- konsultację w zakresie urządzenia wnętrz
- pełną i darmową konsultację z naszymi doradcami kredytowymi
- pełne bezpieczeństwo i satysfakcję dzięki profesjonalnej obsłudze naszego zespołu

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Nieruchomości 2.0 lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.
Nieprawidłowy adres E-mail