Super Oferta mieszkań w zabudowie Szeregowej

Mieszkanie na sprzedaż
353 739 PLN , Pow. 57,99 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
57,99 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Rzeszów , Lazurowa
Rok budowy:
2021
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
855420
Cena za m2:
6 100 PLN
Super oferta mieszkań w stanie developerskim gotowych do odbioru do końca tego roku w zabudowie szeregowej oraz domków w zabudowie bliźniaczej z ogródkami , metraże mieszkań od 57,99m2 do 62,22m2 dodatkowo w cenie mieszkań ogrzewanie podłogowe elektryczne na całej powierzchni mieszkania oraz balkony, tarasy ,jedno miejsce postojowe oraz przygotowane instalacje pod fotowoltaike.
Dodatkowym atutem jest lokalizacja inwestycji jaką jest ul. Potockiego w Rzeszowie z stąd jest blisko do nowego mostu im. T.Mazowieckiego co gwarantuje szybki dojazd do głównych arterii miasta jak i jego centrum.
Mieszkania wykonane z wysokiej jakości materiałów miedzy innymi pustak ceramiczny o wysokich parametrach termicznych i akustycznych.
Istniej wiele dodatkowych płatnych opcji wyposażenia mieszkania takich jak: inteligentny dom, Instalacja fotowoltaiczna ,instalacja alarmowa, klimatyzacja, rolety antywłamaniowe.
Osiedle potockiego jest to kompleks nowoczesnej niskiej zabudowy z możliwość pisania różnych
scenariuszy które dają nam opcje dodatkowe jeśli jesteście zainteresowani Państwo tą ofertą to zapraszam na spotkanie w biurze na którym udzielę więcej szczegółowych informacji jak i sporządzę dla Państwa kosztorys związany z opcjami dodatkowymi i odpowiem na wszystkie pytania jakie macie Państwo związane z tą inwestycją

tel. kontaktowy +48 736 904 077
nie zwlekaj zadzwoń i umów się na spotkanie.

Kupując z nami otrzymasz:
- wsparcie i pełną opiekę wykwalifikowanego agenta od początku, aż do końca transakcji
- konsultację w zakresie urządzenia wnętrz
- pełną i darmową konsultację z naszymi doradcami kredytowymi
- pełne bezpieczeństwo i satysfakcję dzięki profesjonalnej obsłudze naszego zespołu

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Nieruchomości 2.0 lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.
Nieprawidłowy adres E-mail