Mieszkanie w Centrum Miasta w Stylu Loftowym

Mieszkanie na sprzedaż
430 000 PLN , Pow. 55 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
55 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Rzeszów , Zofii Chrzanowskiej
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
507297
Cena za m2:
7 818 PLN
Na sprzedaż duże mieszkanie dwupokojowe o pow. użytkowej 55m2 po generalnym remoncie od instalacji wodno-kanalizacyjnej do instalacji elektrycznej. Mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta Rzeszów z dostępem do pełnej infrastruktury miasta w sąsiedztwie przepięknego Parku Solidarności.
Mieszkanie na sprzedaż razem z wyposażeniem nowymi meblami oraz sprzętem AGD<pralka, kuchenka, lodówka, zmywarka> kuchnia z zabudową robiona na wymiar idealne mieszkanie dla singla jak i dla rodziny lub pod wynajem jako apartamenty w Centrum. Jeśli szukasz gotowego mieszkania wykończonego pod klucz to zapraszam do oglądania.

Cena mieszkania: 430 000,00PLN

Układ pomieszczeń:
-Holl 
-Łazienka
-Kuchnia
-Sypialnia
-Salon 

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na oś. Projektant w Rzeszowie zarządzane i administrowane przez Spółdzielnie Projektant. Odbiór mieszkania jest przewidziany na marzec 2021r. Cena mieszkania to 299 000,00PLN w cenie zawiera się miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska dodatkowo jeszcze na powierzchni całego mieszkania jest położone ogrzewanie podłogowe. Jeśli szukasz mieszkania dwu pokojowego w tym rejonie to zapraszam.

Pomagamy z uzyskaniem kredytu Hipotecznego

Zapraszam do Kontaktu:
tel. +48 736-904-077Kupując z nami otrzymasz:
- wsparcie i pełną opiekę wykwalifikowanego agenta od początku, aż do końca transakcji
- konsultację w zakresie urządzenia wnętrz
- pełną i darmową konsultację z naszymi doradcami kredytowymi
- pełne bezpieczeństwo i satysfakcję dzięki profesjonalnej obsłudze naszego zespołu

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Nieruchomości 2.0 lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.
Nieprawidłowy adres E-mail