Nowe Mieszkanie 2 pokoje, Taras, Cisza

Mieszkanie na sprzedaż
279 273 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 43,98 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Rzeszów Drabinianka , Miła
  • Rok budowy : 2021
  • Numer oferty : 824516
  • Cena za m2 : 6 350 PLN

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią komfortowe warunki, poszukują idealnego miejsca do zamieszkania lub potrzebują przestrzeni, która zapewni im swobodę. Własne mieszkanie w domu wielorodzinnym lub w szeregówce cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ gwarantują odpowiednio duży metraż dla rodzin z dziećmi i miejsce dla wszystkich, którzy chcą znaleźć doskonałą nieruchomość pod inwestycję.

W skład mieszkania wchodzi:
- przedpokój 7.34 m²
- pokój z aneksem kuchennym 23.04 m²
- sypialnia 9.45 m²
- łazienka 4.15 m²
SUMA 43.98 m²
Taras - 33.53 m2

Dodatkowym atutem jest wyjątkowa lokalizacja – osiedle umiejscowione jest w niewielkiej odległości od centrum miasta, a jednocześnie na tyle daleko od niego, że zapewnia spokój i komfortowy odpoczynek. Sąsiedztwo najważniejszych lokali usługowych i obiektów infrastrukturalnych, takich jak parkingi czy przestrzeń wypoczynkowa dla dzieci, to dodatkowy atut, który sprawia, że osiedle jest bardzo atrakcyjnym obiektem mieszkalnym. To nowoczesne osiedle składające się z pięciu budynków wielorodzinnych wraz z garażami podziemnymi i niezbędną infrastrukturą.

Zapraszam do kontaktu:

Maciej Oppenauer

Specjalista ds. Nieruchmości

tel. 537-650-556

Kupując z nami otrzymasz:
- wsparcie i pełną opiekę wykwalifikowanego agenta od początku, aż do końca transakcji
- konsultację w zakresie urządzenia wnętrz
- pełną i darmową konsultację z naszymi doradcami kredytowymi
- pełne bezpieczeństwo i satysfakcję dzięki profesjonalnej obsłudze naszego zespołu

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Nieruchomości 2.0 lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.