Rzeszów, Legionistów

Mieszkanie na sprzedaż
374 590 PLN , Pow. 63,49 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
63,49 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Rzeszów Budziwój , Legionistów
Rok budowy:
2021
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
953630
Cena za m2:
5 900 PLN
Nowe Mieszkanie, 63m2, Cisza i Ogródek 

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę budowania. Od samego początku naszym celem była budowa osiedla spójnego w formie architektonicznej, promującego rozwiązania energooszczędne. Składającą się, w którym znajduje się 24 mieszkań, zlokalizowanych na parterze i na piętrze.

Prowizja 0 % od Kupującego !!! 

W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, sklepy i supermarkety, lokalizacja umożliwia swobodny dostęp do szkół podstawowych, przedszkola, żłobka czy obiektu kultu religijnego. Dlatego poza otaczającą budynki zielenią i piękną panoramą na Rzeszów z przestronnych balkonów i zielonych tarasów, lokalizacja jest także rewelacyjnym miejscem wypadowym na wycieczki piesze jak i rowerowe.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:

- salon z aneksem kuchennym - 23,06 m2 
- sypialnia - 11,29 m2
- pokój - 10,79 m2
- łazienka - 4,90 m2
- wiatrołap - 3,81 m2
- przedpokój - 5,58 m2
- garderoba - 3,91 m2 

Niezaprzeczalnymi atutami oferowanych budynków szeregowych dwulokalowych są w pełni funkcjonalne mieszkania, cechujące się maksymalnym wykorzystaniem przestrzeni, posiadające osobną komunikację. Mieszkanie na parterze posiadają 3 pokoje z dostępem do przestronnego ogrodu, natomiast mieszkania znajdujące się na piętrze posiadają cztery pokoje, co jest innowacyjne w przypadku mieszkań o takich gabarytach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów ceniących sobie mieszkanie na piętrze i niezależność własnego M, w opcji dodatkowej istnieje możliwość adaptacji dachu płaskiego, pozwalając uzyskać dodatkową przestrzeń relaksacyjną w postaci tarasu zielonego. Kolejnym istotnym elementem wyróżniającym nasze mieszkania na tle konkurencji jest wygospodarowanie niezależnego pomieszczenia gospodarczego, przynależnego do każdego mieszkania, dostępnego z poziomu parteru.

-Transakcja Bezpośrednio z Deweloperem Bez prowizji i dodatkowych kosztów !
-Kupujący dodatkowo otrzymuje rabat na materiały budowlane w wysokości -10%
-Pomagamy z uzyskaniem kredytu Hipotecznego

Zapraszam do kontaktu.
tel. +48 736 904 077
tel. +48 516 544 413Kupując z nami otrzymasz:
- wsparcie i pełną opiekę wykwalifikowanego agenta od początku, aż do końca transakcji
- konsultację w zakresie urządzenia wnętrz
- pełną i darmową konsultację z naszymi doradcami kredytowymi
- pełne bezpieczeństwo i satysfakcję dzięki profesjonalnej obsłudze naszego zespołu

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Nieruchomości 2.0 lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.
Nieprawidłowy adres E-mail