Nowe Domy w Zabudowie Szeregowej, 6 pokoi

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
530 000 PLN , Pow. 117,60 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
117,60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Rzeszów Budziwój , Budziwojska
Rok budowy:
2021
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
473983
Powierzchnia działki:
4 m2
Cena za m2:
3 935 PLN
Pragniemy przedstawić Państwu ofertę składającą się z dziesięciu rezydencyjnych budynków w zabudowie bliźniaczej.
Charakterystycznymi cechami budowanej przez nas inwestycji jest dbałość o detale, które nadają budynkom nietuzinkowy, nowoczesny, wysmakowany i wyjątkowy wygląd. Oprócz walorów estetycznych samych budynków, kolejnym atutem jest lokalizacja inwestycji. Osiedle jest doskonale zlokalizowane, w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Rzeszowa - Budziwoju.

W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, sklepy i supermarkety, lokalizacja umożliwia swobodny dostęp do szkół podstawowych, przedszkola, żłobka czy obiektu kultu religijnego. Dlatego poza otaczającą budynki zielenią i piękną panoramą na Rzeszów z przestronnych balkonów i zielonych tarasów, lokalizacja jest także rewelacyjnym miejscem wypadowym na wycieczki piesze jak i rowerowe.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:

Parter
- wiatrołap - 1,8 m2
- gabinet - 8,6 m2
- przedpokój - 7,2 m2
- łazienka -3 m2
- salon z aneksem kuchennym - 29,2 m2
- schody - 6,2 m2
- garaż - 17,1 m2

Piętro
- przedpokój - 4,6 m2
- sypialnia - 14,1 m2
- pokój - 12 m2
- garderoba z kotłownią - 4,2 m2
- łazienka z pralnią - 12,5 m2
- pokój - 14,2 m2

W przypadku budynków w zabudowie bliźniaczej istnieje możliwością zwiększenia liczby przestronnych pokoi aż do sześciu, bez konieczności przebudowy ścian, co jest bardzo istotne w przypadku dużych rodzin. Kolejnym atutem budynków w zabudowie bliźniaczej, który wyróżnia ofertę na tle konkurencji, jest zlokalizowanie na parterze budynku dodatkowego pokoju, pomimo znajdującego się w bryle budynku garażu oraz przestronnego salonu wraz z aneksem kuchennym - takie rozwiązanie zwiększa możliwości wykorzystania powierzchni wewnętrznej jako np. dodatkowy pokój dla dziecka czy gabinet do pracy.Kupując z nami otrzymasz:
- wsparcie i pełną opiekę wykwalifikowanego agenta od początku, aż do końca transakcji
- konsultację w zakresie urządzenia wnętrz
- pełną i darmową konsultację z naszymi doradcami kredytowymi
- pełne bezpieczeństwo i satysfakcję dzięki profesjonalnej obsłudze naszego zespołu

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Nieruchomości 2.0 lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.
Nieprawidłowy adres E-mail