Mieszkanie trzypokojowe do wynajęcia, Nowe Miasto

Mieszkanie na wynajem
1 200 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 70 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Rzeszów Nowe Miasto , Podwisłocze
  • Piętro: 9 na 10
  • Numer oferty : 941735
  • Cena za m2 : 17.14 PLN

Prezentujemy Państwu na wynajem komfortowe i przestronne mieszkanie znajdujące się przy ul. Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto. Nieruchomość o powierzchni 70 m2 usytuowana jest na dziewiątym piętrze w bloku z windą. 

Układ pomieszczeń:
- przedpokój,
- 3 niezależne pokoje,
- kuchnia,
- łazienka.

Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.
Miejsce parkingowe ogólnodostępne pod blokiem. 

Bardzo korzystna lokalizacja nieruchomości ułatwia szybki dostęp do centrum miasta. W najbliższej odległości znajdują się: sklep Społem, pierogarnia, kwiaciarnia, cukiernia, Żabka, Poczta Polska, przedszkole, apteka, przychodnia, kościół. Nieco dalej: centrum handlowe Plaza, galeria Millenium Hall, Uniwersytet Rzeszowski, Politechnika Rzeszowska, bulwary rzeszowskie, hala widowiskowo-sportowa Podpromie. Przystanek komunikacji miejskiej znajduje się tuż pod blokiem dzięki czemu bardzo łatwo dostać się do każdego punktu miasta. 

Cena najmu dla trzech osób: 1200 zł + 670 zł czynsz + prąd.
Cena najmu dla czterech osób: 1500 zł + 670 zł czynsz + prąd.
Kupując z nami otrzymasz:
- wsparcie i pełną opiekę wykwalifikowanego agenta od początku, aż do końca transakcji
- konsultację w zakresie urządzenia wnętrz
- pełną i darmową konsultację z naszymi doradcami kredytowymi
- pełne bezpieczeństwo i satysfakcję dzięki profesjonalnej obsłudze naszego zespołu

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Nieruchomości 2.0 lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.