Rzeszów, Podwisłocze

Mieszkanie na wynajem
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 52 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Rzeszów Nowe Miasto , Podwisłocze
  • Piętro: 4 na 7
  • Numer oferty : 100132
  • Cena za m2 : 46.15 PLN

Prezentujemy Państwu nowoczesny apartament znajdujący się w kompleksie mieszkaniowym "Capital Towers" w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 52 m2 usytuowana jest na czwartym piętrze w apartamentowcu z windami i monitoringiem.

Układ pomieszczeń:
- salon z aneksem kuchennym,
- dwie sypialnie,
- łazienka,
- przedpokój.

Nieruchomość została urządzona według indywidualnego planu biura projektowego, z użyciem materiałów najwyższej klasy. Innowacyjne rozwiązania i dbałość o najmniejsze szczegóły sprawiają, że apartament spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i zaopatrzone w niezbędny sprzęt. Stonowana kolorystyka elewacji, wzbogacona o elementy dekoracyjne nadaje temu miejscu ekskluzywny charakter. Cały kompleks emanował będzie ciepłem i elegancją. Dla komfortu użytkowania mieszkanie zostało wyposażone w klimatyzację!

Mieszkanie zlokalizowane w bardzo korzystnej lokalizacji zapewniającej szybki dostęp do centrum Rzeszowa. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa, centrum Millenium Hall, banki, przychodnie, apteki, szkoły, kościół. Dodatkowo, w pobliżu znajdują się tereny zielone, bulwary rzeszowskie, ścieżki rowerowe oraz hala widowiskowo- sportowa Podpromie. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej zapewia szybki dostęp do dowolnego miejsca w mieście.

Cena najmu to: 2400 zł + czynsz 150 zł + prąd!
W cenie miejsce parkingowe naziemne.

Kupując z nami otrzymasz:
- wsparcie i pełną opiekę wykwalifikowanego agenta od początku, aż do końca transakcji
- konsultację w zakresie urządzenia wnętrz
- pełną i darmową konsultację z naszymi doradcami kredytowymi
- pełne bezpieczeństwo i satysfakcję dzięki profesjonalnej obsłudze naszego zespołu

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Nieruchomości 2.0 lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.