Mieszkanie 3pok na parterze, osiedle Baranówka.

Mieszkanie na sprzedaż
369 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 67,80 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Rzeszów
  • Rok budowy : 1980
  • Piętro: 0 na 4
  • Numer oferty : 216284
  • Cena za m2 : 5442.48 PLN


Biuro Nieruchomości 2.0 przedstawia Państwu mieszkanie w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Nieruchomość z bardzo bobrze rozwiniętą infrastrukturą, dobrze skomunikowane z centrum miasta i innymi dzielnicami, na wyciągnięcie ręki sklep, szkoła, przedszkole, przystanki komunikacji miejskiej, dojazd do centrum to około 10minut. Mieszkanie idealne jako inwestycja, ze względu na atrakcyjną cenę jak i bliskość wyższej uczelni w pobliżu.

Mieszkanie o powierzchni 67,8 m2 składa się z:
-przedpokoju, 
-kuchni, 
-salonu, 
-pokoju, 
-pokoju, 
-łazienki, 
-oddzielnej toalety,
-balkonu.

Cena: 369 000 zł (do negocjacji).

Mieszkanie znajduje się na parterze jest dwustronne, jasne. Łatwy wynajem ze względu bliskiej odległości od uczelni WSiZ. W tym momencie wynajmowane, możliwość przejęcia najemców.

Standard wykończenia:
Podłogi: przedpokój i salon panele, dwa pokoje parkiet, kuchnia, WC i łazienka płytki. Okna PCV. Wyposażenie w cenie. Meble widoczne na zdjęciach.

Czynsz w wysokości 660 zł dwie osoby, (ogrzewanie miejskie, ciepła i zimna woda, fundusz remontowy, wywóz śmieci, utrzymanie części wspólnych). Dodatkowo płatne prąd według zużycia. Budynek ocieplony w dobrym stanie technicznym. Do mieszkania przynależy piwnica.

Kupując z nami otrzymasz:
- wsparcie i pełną opiekę wykwalifikowanego agenta od początku, aż do końca transakcji
- konsultację w zakresie urządzenia wnętrz
- pełną i darmową konsultację z naszymi doradcami kredytowymi
- pełne bezpieczeństwo i satysfakcję dzięki profesjonalnej obsłudze naszego zespołu

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Nieruchomości 2.0 lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.