Kawalerka w centrum Rzeszowa

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 29,94 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Rzeszów
  • Rok budowy : 1980
  • Piętro: 1 na 4
  • Numer oferty : 398159
  • Cena za m2 : 7982.63 PLN

Biuro Nieruchomości 2.0 ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta na osiedlu Grota-Roweckiego. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku. Nieruchomość świetnie sprawdzi się pod inwestycję oraz dla pracującej pary ze względu na szybkie połączenie z centrum miasta i obiektami znajdującymi się w okolicy.

Mieszkanie o powierzchni około 30 m2 składa się z:
- Duży przestronny pokój
- kuchnia
- przedpokój
- łazienka z wc
- możliwość wydzielenia dodatkowej sypialni.
- do mieszkania przynależy piwnica.

Standard wykończenia:
Podłogi: salon parkiet, przedpokój i łazienka płytki, kuchnia wykładzina. Okna PCV. Ściany gładkie pomalowane. Kuchnia wyposażona w piekarnik, kuchenke gazową i lodówkę, łazienka pralka. Meble widoczne na zdjęciach.


Cena 239 000zł


Kawalerka w doskonałej lokalizacji w centrum Rzeszowa. Blisko Politechniki Rzeszowskiej i bulwarów nad Wisłokiem. Doskonale rozwinięta infrastruktura: sklepy spożywcze i wielobranżowe, lokale usługowe, siłownie, fryzjerzy, restauracje, apteki, gabinety lekarskie, szkoła, przedszkole, przystanki autobusowe z wieloma liniami, place zabaw.

Kupując z nami otrzymasz:
- wsparcie i pełną opiekę wykwalifikowanego agenta od początku, aż do końca transakcji
- konsultację w zakresie urządzenia wnętrz
- pełną i darmową konsultację z naszymi doradcami kredytowymi
- pełne bezpieczeństwo i satysfakcję dzięki profesjonalnej obsłudze naszego zespołu

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Nieruchomości 2.0 lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.