Mieszkanie na sprzedaż - ul. Strażacka

Mieszkanie na sprzedaż
295 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 32,69 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Rzeszów Drabinianka , Strażacka
  • Piętro: 2 na 3
  • Numer oferty : 832137
  • Cena za m2 : 9024.17 PLN

Atrakcyjna i wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania na dynamicznie rozwijającej się Drabiniance.

Jeżeli poszukujesz mieszkania na start (dla singla/studenta) lub pod inwestycję idealnie trafiłeś!

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,69 m2 usytuowane na drugim piętrze. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Strażackiej na osiedlu Drabinianka.

Układ pomieszczeń:
- pokój z aneksem kuchennym,
- sypialnia,
- łazienka,
- przedpokój.

Mieszkanie bardzo jasne, zostało funkcjonalnie zaprojektowane, dzięki czemu każdy m2 został praktycznie zagospodarowany by nie marnować przestrzeni. Jest to idealne miejsce do całorocznego mieszkania.

Mieszkańcy mają do dyspozycji liczne punkty usługowe, kosmetyczne oraz liczne sklepy, urokliwe kawiarnie i restauracje. Inwestycja została przygotowana przede wszystkim z myślą o tych wszystkich, którzy docenią komfort życia w mieście w otoczeniu naturalnej zieleni, a przy tym łatwy dostęp do pełnej infrastruktury usługowej. Wyjątkowe miejsce dla elit i koneserów apartamentów o najwyższym standardzie.

Cena sprzedaży: 295 000 zł

Kupując z nami otrzymasz:
- wsparcie i pełną opiekę wykwalifikowanego agenta od początku, aż do końca transakcji
- konsultację w zakresie urządzenia wnętrz
- pełną i darmową konsultację z naszymi doradcami kredytowymi
- pełne bezpieczeństwo i satysfakcję dzięki profesjonalnej obsłudze naszego zespołu

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Nieruchomości 2.0 lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.