3 pokoje do wynajęcia w domu wolnostojącym

Dom (Wolnostojący) na wynajem
400 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 16 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Rzeszów Budziwój , Budziwojska
  • Liczba kondygnacji: 1
  • Numer oferty : 351417
  • Cena za m2 : 25 PLN

Mamy przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia 3 pokoje w domu wolnostojącym w pięknej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum miasta. Świetna lokalizacja niedaleko centrum Rzeszowa, z pełną infrastrukturą.

Jeśli szukasz przestronnego i wygodnego pokoju do zamieszkania ta oferta spełni Twoje oczekiwania!
Dom posadowiony jest na zadbanej działce o powierzchni użytkowej ok. 130 m2.

Dom usytuowany jest przy ul. Budziwojskiej - osiedle Budziwój.
Dom składa się z pięciu niezależnych pokoi, kuchni, dwie łazienki, WC oraz przedpokoju.
Dom o bardzo wygodnym rozkładzie pomieszczeń z przestronnymi pokojami sprawia, że jest to idealna propozycja dla ludzi ceniących sobie komfort i wygodę.
Ogromnym atutem nieruchomości jest lokalizacja, w pobliżu znajdują się sklepy, apteka, przystanek MPK-a oraz mnóstwo terenów zielonych. Idealne miejsce dla tych, którzy cenią swobodę, a jednocześnie szybkie i bezawaryjne dotarcie do centrum miasta.

Do wynajęcia 3 pokoje:
1. 9 m2 - 400 zł
2. 13 m2 - 500 zł
3. 16 m2 - 500 zł

Kupując z nami otrzymasz:
- wsparcie i pełną opiekę wykwalifikowanego agenta od początku, aż do końca transakcji
- konsultację w zakresie urządzenia wnętrz
- pełną i darmową konsultację z naszymi doradcami kredytowymi
- pełne bezpieczeństwo i satysfakcję dzięki profesjonalnej obsłudze naszego zespołu

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Nieruchomości 2.0 lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.