Dom do wynajęcia, oś. Biała, 5 pokoi.

Dom (Szeregowy) na wynajem
2 500 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 150 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 5
  • Lokalizacja : Rzeszów Biała , Robotnicza
  • Liczba kondygnacji: 1
  • Numer oferty : 642488
  • Powierzchnia działki : 200 m2
  • Cena za m2 : 16.67 PLN

Prezentujemy do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej położony na osiedlu Biała przy ul. Robotniczej.
Nieruchomość wykończona materiałami dobrej jakości, dom jest gotowy do wprowadzenia bez ponoszenia nakładów finansowych.

Układ pomieszczeń:
- salon z kuchnią,
- cztery niezależne pokoje,
- dwie łazienki.

Nieruchomość o bardzo wygodnym rozkładzie pomieszczeń z przestronnymi pokojami sprawia, że jest to idealna propozycja dla ludzi ceniących sobie komfort i wygodę.

Dom położony jest na spokojnym osiedlu, które słynie z czystości, bezpieczeństwa oraz funkcjonalności, zostało wyposażone także w plac zabaw, jest więc idealnym miejscem dla rodzin oraz dla osób poszukujących mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy.

Na osiedlu znajduje się cała niezbędna infrastruktura handlowo - usługowa. Lokalizacja ta zapewnia jednocześnie szybki dostęp do centrum Rzeszowa, w pobliżu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej. W niedalekiej odległości około 1,5 km znajduje się centrum handlowe E. Leclerc, przychodnie, przedszkola.

Cena wynajmu: 2500 zł + media wg. zużycia

Kupując z nami otrzymasz:
- wsparcie i pełną opiekę wykwalifikowanego agenta od początku, aż do końca transakcji
- konsultację w zakresie urządzenia wnętrz
- pełną i darmową konsultację z naszymi doradcami kredytowymi
- pełne bezpieczeństwo i satysfakcję dzięki profesjonalnej obsłudze naszego zespołu

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest firma Nieruchomości 2.0 lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Nieruchomości 2.0 lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Opis nieruchomości został przygotowany na podstawie informacji uzyskanych od właściciela.